Do góry

Filmowanie Ślubów i wesel z drona

Nim przedstawimy swoją ofertę zapraszamy do oglądniecia krótkiego filmu prezentującego malutką część naszej pracy na wcześniej realizowanych uroczystościach.

Kompletny film ze ślubu i wesela.

Kompleksowa usługa z wykorzystaniem pełnoklatkowych aparatów Sony A7 III , drona Dji oraz kamer sportowych.
Wybierając tą opcję nikogo więcej nie musisz już szukać, my ogarniamy całość, przyjeżdzając na miejsce w dwuosobowej ekipie, tak aby bez problemu uchwycić każdy istotny moment , zarówno z ziemi jak i powietrza. Filmujemy w domu Pani Młodej, u Pana Młodego, nastepnie ceremonie w Kościele i oczywiście potem przenosimy się do sali weselnej gdzie jesteśmy z Wami do 12 - 1 w nocy. Oczywiście dodatkowo możecie od nas wymagać więcej i przekazac nam swoje pomysły.

Teledysk ze ślubu nagrany dronem

Najmniej typowa propozycja co absolutnie nie znaczy ,że najmniej ciekawa. Wręcz odwrotnie. Pełnometrażowy film obejmujący całę wesele i ślub jest oczywiście wspaniałą pamiątką, ale realia są takie ,że z roku na rok coraz rzadziej będzie zdarzało się Wam oglądać go w całości.
Natomiast krótki 3-4 minutowy teledysk może być czymś do czego będziecie wracać w najmniej spodziewanych momentach, zwłaszcza ,że możemy zapewnić Wam spojrzenie na to wszystko z góry :-) okiem drona oczywiście.

Surowy materiał video.

Jeśli Macie już wybraną osobę lub zespół który zfilmuje Wasz ślub a chcielibyście wzbogacić film o wyjątkowe ujęcia z drona, na którym znajdziecie się WY, to nie zapewni wam tego tradycyjny filmowiec z dronem ukrytym w bagażniku. Niestety w Tym dniu czasu jest mało i kilku rzeczy naraz się nie zrobi. Jedynie osobną osoba odpowiadająca za filmowanie dronem jest wstanie uchwycić z powietrza Was a przecież chyba o to chodzi a nie tylko o piękny krajobraz wokół kościoła :-)

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąć pod uwagę Państwa oczekiwania oraz warunki w jakich będziemy pracować. Używamy dronów firmy DJI, filmujemy aparatami pełnotkowymi Sony A7III, dodatkowo wykorzystujemy kamery sportowe gopro, stablizatory, slidery, oświetlenia LED oraz wiele innych akcesoriów która pozwalają uzyskać najlepszą możliwą jakość.
Staramy się również być dyskretnym, tak aby filmując całą uroczystość pozostać cały czas naprzykrzajacym się tłem.
Nasz teren działania to tak naprawdę cała Polska, szczególnie gdy zlecenie i Państwa pomysł nas zainteresuje. Głównie jednak działamy w Krakowie , cała małopolska , śląsk oraz wojewódctwo świętokrzyskie to dla nas miejsca do których mamy najbliżej

O nas

Jesteśmy dwuosobową ekipią i zarazem dobrymi przyjaciółmi. Połączyły nas wspólne pasje a potem praca.

Teren naszego działania to województwa małopolskie, śląskie, świętokrzyskie ale tak naprawdę w przypadku ciekawych zleceń nie ma problemy z dotarciem dużo dalej.

Posiadamy oczywiście odpowiednia uprawnienia do latania dronami oraz ubezpieczenie OC, w razie potrzeby pozyskujemy także odpowiednie pozwolenia na lot.

Pomysł

Masz swój pomysł to świetnie, jeśli go nie masz to także żadej problem, razem napewno wymyślimy coś rewelacyjnego

Produkcja

Naloty dronami oraz jeśli to potrzebne praca naziemna z kamerami i aparatami.

Montaż

Selekcja materiału, obróbka foto i video, postprodukcja , koloryzacja.

Finalizacja

Dostarczamy Ci gotowy materiał i możemy pomóc w umieszczeniu go w internecie

---

Cennik

Filmowanie ślubu dronem już od:
500
Kompletny film ze ślubu i wesela już od:
2500

Na końcową cenę wpływają różne czynniki, dlatego w celu uzyskania dokładnej kwoty prosimy oczywiście o kontakt. Ustalenie Państwa wymagań oraz takich rzeczy jak np lokalizacja oraz termin pozwoli nam na dopasowanie oferty oraz mamy nadzieję zaproponowania Państwu korzystnej ceny za usługę.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to skontaktuj się z nami.

Tel: 608 147 073

michal@dron303.pl

Imię
Email
Wiadomość