Do góry

Filmowanie nieruchomości

Tworzymy materiały które pomogą Państwu w prezentacji lub sprzedaży nieruchomości. Wykorzystujemy w tym celu drony które doskonale nadają się do pokazania obiektów z lotu ptaka, umożliwiają także zaprezentowania okolicy która także może być Państwa dodatkowym atutem. Wnętrza i detale filmujemy lub fotografujemy za pomocą najnowszych aparatów Sony a7 które podobnie jak nasze drony nagrywają materiał w 4k

Kompletna realizacja

Filmujemy oraz montujemy materiał - dostajesz gotowy produkt którym możesz reklamować swoją nieruchomość
W nasz film możemy wkomponować prezentacje fotograficzną lub wizualizacje komputerowe, możemy dodać także opisy tekstowe oraz nanieść odpowiednie oznaczania.
Gotowy materiał możemy pomóc umieścić na platformach typu youtube, facebook, instagram, portale ogłoszeniowe, twoja strona www itp.

Ujęcia z drona i kamer naziemnych

Pokazujemy obiekt z dalszej perspektywy, także jego otoczenie które często jest istotne i wpływa na wartość nieruchomości. Nie zapominamy o drobnych detalach które nagrywamy z ziemi wykorzystując klasyczne kamery oraz urządzenia typu slider lub gimbal

Filmy sprzedażowe lub prezentacyjne.

Realizacje któtych celem jest sprzedaż pokazywanego obiektu są oczywiście montowane i filmowane w trochę inny sposób niż prezentacje których celem jest np reklama. Chętnie doradzimy jak powinien wyglądać film który ma spełnić określony cel.

O nas

Jesteśmy dwuosobową ekipią i zarazem dobrymi przyjaciółmi. Połączyły nas wspólne pasje a potem praca.

Teren naszego działania to województwa małopolskie, śląskie, świętokrzyskie ale tak naprawdę w przypadku ciekawych zleceń nie ma problemy z dotarciem dużo dalej.

Posiadamy oczywiście odpowiednia uprawnienia do latania dronami oraz ubezpieczenie OC, w razie potrzeby pozyskujemy także odpowiednie pozwolenia na lot.

Pomysł

Masz swój pomysł to świetnie, jeśli go nie masz to także żadej problem, razem napewno wymyślimy coś rewelacyjnego

Produkcja

Naloty dronami oraz jeśli to potrzebne praca naziemna z kamerami i aparatami.

Montaż

Selekcja materiału, obróbka foto i video, postprodukcja , koloryzacja.

Finalizacja

Dostarczamy Ci gotowy materiał i możemy pomóc w umieszczeniu go w internecie

---

Cennik

Gotowy film prezentujący nieruchomość. Cena od:
500
Film plus dokumentacja fotograficzna.Cena od:
600

Za każdym razem projekt wyceniamy indywidualnie. Na koszt wpływają między innymi takie rzeczy jak: czas pracy na miejscu, długość filmu, skomplikowanie montażu, zdobycie niezbędnych w niektórych miejscach pozwoleń na lot.

Zachęcamy do współpracy agencje nieruchomośći oraz developerów. Przy stałej współpracy udzielamy oczywiście rabatów.

Działamy na terenie Małopolski (Kraków, Nowy Sącz, Tarnów),Śląska (Katowice, Gliwice), bez problemu docieramy do woj. Świętokrzyskiego, opolskiego i podkarpackiego. W przypadku bardziej kompleksowych i interesujących zleceń działamy na terenie całej Polski.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to skontaktuj się z nami.

Tel: 608 147 073

michal@dron303.pl

Imię
Email
Wiadomość