Do góry

Dokumentacje budowlane z drona

Oferta skierowana do developerów i firm budowlanych. Prezentacja postępów prac budowlanych także może być zrobiona w atrakcyjny sposób. Filmowe prezentacje wykorzystywane są często w celu zdobycia środków na dalsze inwestycje (dla banków, inwestorów) oraz oczywiści są bardzo atrakcyjne dla przyszłych klientów inwestycji lub jej właściciela. Wykonujemy cykliczne dokumentacje z budowy. W określonych odstępach czasu, każdorazowo dostarczając zmontowany film lub surowy materiał video. Po zakończeniu inwestycji możemy wykonać film przedstawiający cały okres budowy podsumowujący wykonane zadanie. Całość oczywiście można także uaktracyjnić fotografiami oraz ujęciami naziemnymi.

Cykliczne dokumentowanie postępoów prac

Ustalamy ze zleceniodawcą co jaki okres czasu odwiedzamy teren budowy. Możemy przyjeżdzać na miejsce także w dni w które dzieją się szczególnie istotne dla inwestycji prace.

Współpraca ze zleceniodawcą

W czasie realizacji zlecenia najczęściej na miejscu działamy we współpracy z kierownikiem budowy, pozwala to udokumentować istotne elementy budowy lub interesujący moment prac w danych dniu.

Szybki czas realizacji

Materiały przekazujemy drogą internetową. Wykorzystująć np chmurę Google, Wetransfer lub serwery FTP. Dzięki temu w pilnych przypadkach możemy dostarczyć pliki video nawet w dzień filmowania. Oczywiście w przypadku montażu potrzeba trochę więcej czasu ale i tu jesteśmy w stanie działać w trybie ekspresowym.

O nas

Jesteśmy dwuosobową ekipią i zarazem dobrymi przyjaciółmi. Połączyły nas wspólne pasje a potem praca.

Teren naszego działania to województwa małopolskie, śląskie, świętokrzyskie ale tak naprawdę w przypadku ciekawych zleceń nie ma problemy z dotarciem dużo dalej.

Posiadamy oczywiście odpowiednia uprawnienia do latania dronami oraz ubezpieczenie OC, w razie potrzeby pozyskujemy także odpowiednie pozwolenia na lot.

Pomysł

Masz swój pomysł to świetnie, jeśli go nie masz to także żadej problem, razem napewno wymyślimy coś rewelacyjnego

Produkcja

Naloty dronami oraz jeśli to potrzebne praca naziemna z kamerami i aparatami.

Montaż

Selekcja materiału, obróbka foto i video, postprodukcja , koloryzacja.

Finalizacja

Dostarczamy Ci gotowy materiał i możemy pomóc w umieszczeniu go w internecie

---

Cennik

Surowe materiały foto video. Cena od:
350
Zmontowany materiał.Cena od:
600

Zachęcamy do współpracy agencje nieruchomośći, developerów, towarzystwa ubezpieczoniowe, rzeczoznawców. Przy stałej współpracy udzielamy oczywiście rabatów.

Działamy na terenie Małopolski (Kraków, Nowy Sącz, Tarnów),Śląska (Katowice, Gliwice), bez problemu docieramy do woj. Świętokrzyskiego (Kielce), opolskiego i podkarpackiego. W przypadku bardziej kompleksowych i interesujących zleceń działamy na terenie całej Polski.

Przekazujemy pełne praw autorskich do wykonanych ujęć filmowych i zdjęciowych

Jesteśmy elestastyczni czasowo, dysponujemy dużą liczbą sprzętu oraz mamy kilku operatorów dronów oraz kamer

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to skontaktuj się z nami.

Tel: 608 147 073

michal@dron303.pl

Imię
Email
Wiadomość